Slutförd

Riksserien 2

Startdatum
2024-02-17
Slutdatum
2024-02-18
Anmälan öppnar
2023-12-06
Sista anmälningsdatum
2024-01-07
Sista efteranmälningsdatum
2024-01-21
Status
Slutförd
Ort
Örnsköldsvik
Genomförande geografiskt
Mitt
Arrangörsförening
Örnsköldsviks Gymnastikklubb
Ansvarig organisation
Svenska Gymnastikförbundet
Email ansvarig organisation
rg@gymnastik.se
Telefonnummer
0705160601
Discipliner
Rytmisk gymnastik (RG)Domare
Klasser
Juniorer BAS 2008
Individuell tävling
Juniorer BAS 2009
Individuell tävling
Juniorer BAS 2010
Individuell tävling
Juniorer BAS 2011
Individuell tävling
Juniorer FIG 2008-2010
Individuell tävling
Seniorer BAS
Individuell tävling
Seniorer FIG
Individuell tävling
DT junior
Lag av individer
DT senior
Lag av individer
Juniortrupp
Lag av individer
Seniortrupp
Lag av individer
Domaranmälan
Individuell tävling

Juniorer BAS 2009

4 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior

Anmälningar för individuell tävling

Alicia Andersson

Gymnastikföreningen Energo

Lily Agah

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Michele Sienkiewicz (Struken)

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Karolina Garabitian

Södertälje GSF

Juniorer BAS 2011

7 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior

Anmälningar för individuell tävling

Emma Qiao

Gymnastikföreningen Energo

Beatrice Edward

GCF Uppsala

Roxana Yulchieva

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Moa Österlund

Örnsköldsviks GK

Juni Ahlgren

Örnsköldsviks GK

Saga Jestin

Jönköpings GF

Leia Falkenhäll

Jönköpings GF

Seniorer FIG

5 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Senior

Anmälningar för individuell tävling

Kamelia Nenova

Gymnastikföreningen Energo

Katarina Constantinidou

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Paulina Amarava

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Elina Sheremey

GCF Uppsala

Anastasiia Nechytailo

GCF Uppsala

Juniorer FIG 2008-2010

7 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior

Anmälningar för individuell tävling

Sofia Constantinidou

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Nova Östberg

Örnsköldsviks GK

Svea Kareståhl

Örnsköldsviks GK

Anni Wedman

Örnsköldsviks GK

Alice Löfqvist

Jönköpings GF

Lowa Andersson (Struken)

Stråssa Gymnastikförening

Nathalie Enderin (Struken)

Södertälje GSF

Juniorer BAS 2010

10 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior

Anmälningar för individuell tävling

Evelyna Omara

GCF Uppsala

Agnes Hammerström

GCF Uppsala

Ella Agah

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Karya Atmaca

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Nellie Lindholm

Örnsköldsviks GK

Kheira Ntwari

Stråssa Gymnastikförening

Kendra Mahoro

Stråssa Gymnastikförening

Alicja Pochec

Södertälje GSF

Amelia Nilsson

Södertälje GSF

Maya Lilly Rohoum

Södertälje GSF

Seniorer BAS

11 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Senior

Anmälningar för individuell tävling

Viktoriya Pelikhataya

GCF Uppsala

Alice Lazarevic

GCF Uppsala

Cikoria Ceedigh

Stockholm Rytmisk Gymnastikförening

Cassandra Pettersson

Örnsköldsviks GK

Melanie Wennman

Örnsköldsviks GK

Saga Näslin

Örnsköldsviks GK

Amanda Nilsson

Örnsköldsviks GK

Nellie Skiöld

Jönköpings GF

Tiara Nziza

Stråssa Gymnastikförening

Hanna Alared

Stråssa Gymnastikförening

Thanaelle Nziza (Struken)

Stråssa Gymnastikförening

DT junior

5 lag

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior

Anmälningar för lag av individer

Erika Elg

Linn Alezzi

Emilia Larsson

GCF Uppsala

Nora Häggblom

Alice Johansson

Nea Harrisson

GCF Uppsala

Sofia Forsman

Saga Myhrberg

Moa Thaning

GCF Uppsala

Natalie Dawood

Lamulie Drexel

Södertälje GSF

Dominika Zadorina

Melissa Filip

Södertälje GSF

DT senior

5 lag

Rytmisk gymnastik (RG)

Senior

Anmälningar för lag av individer

Hanna Stenhammar

Alice Lazarevic

GCF Uppsala

Thilde Rolen

Alma Horkamo

Örnsköldsviks GK

Tiara Nziza

Thanaelle Nziza

Stråssa Gymnastikförening

Lowa Andersson

Hanna Alared

Stråssa Gymnastikförening

Nathalie Enderin

Evelina Nilsson

Södertälje GSF

Juniorer BAS 2008

7 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior

Anmälningar för individuell tävling

Alma Horkamo

Örnsköldsviks GK

Thilde Rolen

Örnsköldsviks GK

Lily Olwora

Örnsköldsviks GK

Tyra Wållgren

Jönköpings GF

Aleksandra Pochec

Södertälje GSF

Evelina Nilsson

Södertälje GSF

Nathalie Enderin

Södertälje GSF

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information