Öppen för efteranmälan

UVGK Cup (Svenska Cupen 1)

Anmäl till tävling

Startdatum
2024-03-09
Slutdatum
2024-03-10
Anmälan öppnar
2023-12-20
Sista anmälningsdatum
2024-02-11
Sista efteranmälningsdatum
2024-03-03
Status
Öppen för efteranmälan
Ort
Upplands Väsby
Genomförande geografiskt
Öst
Arrangörsförening
Upplands Väsby Gymnastikklubb
Ansvarig organisation
Svenska Gymnastikförbundet
Email ansvarig organisation
trampolin@gymnastik.se
Discipliner
Trampolin och DMTDomare
Klasser
Trampolin klass 1 Dam 15 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 2 Flickor 13 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 3 Flickor 11 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 1 Herr 15 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 2 Pojkar 13 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 3 Pojkar 11 år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 1 Dam 13 år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 2 Flickor 11år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 1 Herr 13 år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 2 Pojkar 11 år och äldre
Individuell tävling
Synkron klass 1 Dam 15 år och äldre
Lag av individer
Synkron klass 2 Flickor 13 år och äldre
Lag av individer
Synkron klass 1 Herr 15 år och äldre
Lag av individer
Synkron klass 2 Pojkar 13 år och äldre
Lag av individer
Domare
Individuell tävling

Trampolin klass 1 Dam 15 år och äldre

8 st

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Lina Sjöberg

Uppsala GF

Alva Lemoine

Uppsala GF

Hilma Pettersson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Saga Lenjesson (Struken)

Västra Frölunda Trampolinklubb

Linn Bohlinder

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Sofia Redman

Trampolinklubben Levo

Tilda berg

Klippans Gymnastikkrets

Tuva Stjärnborg

Klippans Gymnastikkrets

Trampolin klass 3 Flickor 11 år och äldre

37 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Scarlet Skogvard

Uppsala GF

Ella Bergvall

Uppsala GF

Linnéa Cederholm

Uppsala GF

Saga Ax Lavehall

Västra Frölunda Trampolinklubb

Emmy Kaplar

Västra Frölunda Trampolinklubb

Ebba Norin

Västra Frölunda Trampolinklubb

Molly von Heideman

Västra Frölunda Trampolinklubb

Rosa Dalum (Struken)

Västra Frölunda Trampolinklubb

Eira Innala Persson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Hanna Rauch

Västra Frölunda Trampolinklubb

Lucia Nordström

Sjövalla FK

Alicia Henning

Sjövalla FK

Petronella Grönström

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Mathilda Helle Tuxen Borlaug

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Nikki Savheim

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Maja Rosenberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Agnes Thimgren

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Clara Samuelsson

Gymnastikklubben Frivolten

Freja Wiberg Fagrell

Gymnastikklubben Frivolten

Isabella Mannix

Gymnastikklubben Frivolten

Tina Lundgren

Gymnastikklubben Frivolten

Moa Fransson

Gymnastikklubben Frivolten

Alma Johansson

Trampolinklubben Levo

Elsa Nyberg

Trampolinklubben Levo

Agnes Billvén Edhammer

Trampolinklubben Levo

Maureen Fredriks

Hammarbygymnasterna

Ofelia Ryning

Frisksportklubben Tor

Selma Olsson Påhlstorp

Frisksportklubben Tor

Linnea Malmros

Frisksportklubben Tor

Ida Lindgren

Frisksportklubben Tor

Freja Persson

Frisksportklubben Tor

Hedda Stenfeldt Karlsson

Frisksportklubben Tor

Melissa Sommer

Frisksportklubben Tor

Melizza Nilsson

Klippans Gymnastikkrets

Joline Baker

Borås GS

Alice Bobeck

Borås GS

Emma Nilsson

Borås GS

Trampolin klass 3 Pojkar 11 år och äldre

26 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Edvin Lindeberg

Uppsala GF

Wilmer Nordesjö

Uppsala GF

Hugo Torby

Uppsala GF

Ruben Käll

Uppsala GF

Simon Andersson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Emil Ax Lavehall

Västra Frölunda Trampolinklubb

Hugo Björnberg

Västra Frölunda Trampolinklubb

Jonas Kötz

Sjövalla FK

Gustav Gertzen

Sjövalla FK

Emil Bengtsson

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Alvin Erhardt

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Edward Lilljeroth

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Sebastian Helle Tuxen Borlaug

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Alexander Helle Tuxen Borlaug

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Ali Kathem

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Alfred Clerkestam

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Axel Sehlstedt

Gymnastikklubben Frivolten

Viggo Olofsson

Trampolinklubben Levo

Ivar Strandroth

Trampolinklubben Levo

Vilgot Åhlin

Trampolinklubben Levo

Erik Andersson

Trampolinklubben Levo

Lukas Mellqvist

Hammarbygymnasterna

Kasper Andersson

Frisksportklubben Tor

Milo Rosander Paulsson

Frisksportklubben Tor

Isak Sköld

Klippans Gymnastikkrets

Wille Möller

Klippans Gymnastikkrets

DMT klass 1 Herr 13 år och äldre

8 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Gustav Tingelöf

Uppsala GF

Liam Hoppstadius

Uppsala GF

Adrian Lindh

Uppsala GF

Oskar Thelander

Västra Frölunda Trampolinklubb

Linus von Heideman

Västra Frölunda Trampolinklubb

Rasmus Petersen

Västra Frölunda Trampolinklubb

Noel Sjöström

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Noa Selander

Hammarbygymnasterna

DMT klass 2 Pojkar 11 år och äldre

22 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Edvin Lindeberg

Uppsala GF

Wilmer Nordesjö

Uppsala GF

Hugo Torby

Uppsala GF

Ruben Käll

Uppsala GF

Simon Andersson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Emil Ax Lavehall

Västra Frölunda Trampolinklubb

Hugo Björnberg

Västra Frölunda Trampolinklubb

Gustav Gertzen

Sjövalla FK

Emil Bengtsson

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Edward Lilljeroth

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Ville Hedberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Alfred Clerkestam

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Ture Niva

Hammarbygymnasterna

Kailash Skärvagen

Hammarbygymnasterna

Axel Sehlstedt

Gymnastikklubben Frivolten

Ivar Strandroth

Trampolinklubben Levo

Erik Andersson

Trampolinklubben Levo

Viggo Olofsson

Trampolinklubben Levo

Isak Oldin

Trampolinklubben Levo

Milo Rosander Paulsson

Frisksportklubben Tor

Isak Sköld

Klippans Gymnastikkrets

Wille Möller

Klippans Gymnastikkrets

Synkron klass 2 Pojkar 13 år och äldre

7 lag

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Hugo Torby

Wilmer Nordesjö

Uppsala GF

Jonas Kötz

Gustav Gertzen

Sjövalla FK

Emil Bengtsson

Edwin Lindeberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Edward Lillijeroth

Sebastian Helle Tuxen Borlaug

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Malte Drougge

Isak Oldin

Trampolinklubben Levo

Vilgot Åhlin

Viggo Olofsson

Trampolinklubben Levo

Pontus Hedén

Milo Rosander Paulsson

Frisksportklubben Tor

Trampolin klass 2 Flickor 13 år och äldre

11 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Kajsa Nordesjö

Uppsala GF

Emma Steffensen

Västra Frölunda Trampolinklubb

Matilda Andersson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Matilda Johansson

Gymnastikklubben Frivolten

Moa Torstensson

Frisksportklubben Tor

Maja Nilsson

Frisksportklubben Tor

Hannah Elvin

Klippans Gymnastikkrets

Vanessa Lundvall

Klippans Gymnastikkrets

Natalie Strinnemark

Klippans Gymnastikkrets

Alva Wattman

Klippans Gymnastikkrets

Sally Rydén-Johansson (Struken)

Klippans Gymnastikkrets

Trampolin klass 1 Herr 15 år och äldre

9 st

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Melker Fhager

Uppsala GF

Linus von Heideman

Västra Frölunda Trampolinklubb

Jonas Nordfors

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Niklas Lindqvist

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Noel Sjöström

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Vilhelm Billvén Edhammer

Trampolinklubben Levo

Oliver Arthursson

Trampolinklubben Levo

Malte Drougge

Trampolinklubben Levo

Måns Skoglund

Borås GS

Trampolin klass 2 Pojkar 13 år och äldre

9 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Liam Hoppstadius

Uppsala GF

Rasmus Peterson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Oskar Thelander

Västra Frölunda Trampolinklubb

Anton Milefors

Västra Frölunda Trampolinklubb

Hugo Fjelkner

Sjövalla FK

Ville Hedberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Noa Selander

Hammarbygymnasterna

Isak Oldin

Trampolinklubben Levo

Pontus Hedén

Frisksportklubben Tor

DMT klass 2 Flickor 11år och äldre

23 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Kajsa Nordesjö

Uppsala GF

Emma Steffensen

Västra Frölunda Trampolinklubb

Saga Ax Lavehall (Struken)

Västra Frölunda Trampolinklubb

Ebba Norin (Struken)

Västra Frölunda Trampolinklubb

Eira Innala Persson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Hanna Rauch

Västra Frölunda Trampolinklubb

Lucia Nordström

Sjövalla FK

Petronella Grönström

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Mathilda Helle Tuxen Borlaug

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Maja Rosenberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Clara Samuelsson

Gymnastikklubben Frivolten

Freja Wiberg Fagrell

Gymnastikklubben Frivolten

Isabella Mannix

Gymnastikklubben Frivolten

Alma Johansson

Trampolinklubben Levo

Elsa Nyberg

Trampolinklubben Levo

Agnes Billvén Edhammer

Trampolinklubben Levo

Linnea Malmros

Frisksportklubben Tor

Freja Persson

Frisksportklubben Tor

Ida Lindgren

Frisksportklubben Tor

Hedda Stenfeldt Karlsson

Frisksportklubben Tor

Hannah Elvin

Klippans Gymnastikkrets

Vanessa Lundvall

Klippans Gymnastikkrets

Alva Wattman

Klippans Gymnastikkrets

Synkron klass 1 Dam 15 år och äldre

3 lag

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Lina Sjöberg

Alva Lemoine

Uppsala GF

Saga Lenjesson (Struken)

Tuva Stjärnborg (Struken)

Västra Frölunda Trampolinklubb

Linn Bohlinder

Hilma Pettersson

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Synkron klass 2 Flickor 13 år och äldre

13 lag

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Kajsa Nordesjö

Linnéa Cederholm

Uppsala GF

Scarlet Skogvard

Ella Bergvall

Uppsala GF

Matilda Andersson

Emma Steffensen

Västra Frölunda Trampolinklubb

Ebba Norin

Emmy Kaplar

Västra Frölunda Trampolinklubb

Eira Innala Persson

Saga Ax Lavehall

Västra Frölunda Trampolinklubb

Alicia Henning

Lucia Nordström

Sjövalla FK

Matilda Johansson

Moa Fransson

Gymnastikklubben Frivolten

Freja Wiberg Fagrell

Isabella Mannix

Gymnastikklubben Frivolten

Elsa Nyberg

Agnes Billvén Edhammer

Trampolinklubben Levo

Moa Torstensson

Maja Nilsson

Frisksportklubben Tor

Freja Persson

Anna Nilsson

Frisksportklubben Tor

Hannah Elvin

Vanessa Lundvall

Klippans Gymnastikkrets

Mathilda Helle Tuxen Borlaug

Maja Rosenberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Domare

18 st

Domare

Domare

Anmälningar för individuell tävling

Jenny Samuelsson

Uppsala GF

Felicia Ottosson

Uppsala GF

Louise Mårtensson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Johan Andersson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Mats Göransson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Paula Nordöen

Sjövalla FK

Alva Nyberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Jeanette Winberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Madeleine Stjernberg

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Joris Schaltegger

Hammarbygymnasterna

Ida Hedström

Gymnastikklubben Frivolten

Calle Arthursson

Trampolinklubben Levo

Anna Redman

Trampolinklubben Levo

Anna Nilsson

Frisksportklubben Tor

Adam Dahlstedt

Frisksportklubben Tor

Emma Sonmark

Frisksportklubben Tor

Malin Ekenberg

Klippans Gymnastikkrets

Cecilia Nilsson

Klippans Gymnastikkrets

Synkron klass 1 Herr 15 år och äldre

5 lag

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Melker Fhager

Adrian Lindh

Uppsala GF

Oskar Thelander

Hugo Fjelkner

Västra Frölunda Trampolinklubb

Jonas Nordfors

Oscar Smith

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Noel Sjöström

Liam Hoppstadius

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Oliver Arthursson

Vilhelm Billvén Edhammer

Trampolinklubben Levo

DMT klass 1 Dam 13 år och äldre

5 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Matilda Andersson

Västra Frölunda Trampolinklubb

Linn Bohlinder

Upplands Väsby Gymnastikklubb

Maja Nilsson

Frisksportklubben Tor

Tilda Berg

Klippans Gymnastikkrets

Tuva Stjärnborg

Klippans Gymnastikkrets

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information