Slutförd

Distriktsmästerskapen

Startdatum
2024-04-14
Slutdatum
2024-04-14
Anmälan öppnar
2024-03-04
Sista anmälningsdatum
2024-04-05
Sista efteranmälningsdatum
2024-04-05
Status
Slutförd
Ort
Åkeshovshallen, Stockholm
Genomförande geografiskt
Öst
Arrangörsförening
GF Brommagymnasterna
Ansvarig organisation
GF Brommagymnasterna
Email ansvarig organisation
Camilla.Brannfors@hsb.se
Discipliner
Manlig artistisk gymnastik (MAG)Domare
Klasser
Ettan
Individuell tävling
Tvåan
Individuell tävling
Trean
Individuell tävling
Fyran
Individuell tävling
Femman (obligatoriskt program)
Individuell tävling
Öppet Program Fria åldrar
Individuell tävling
Domare
Individuell tävling

Inga dokument tillgängliga

Ettan

19 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Ettan

Anmälningar för individuell tävling

Axel Wadman

GF Brommagymnasterna

Hugo Dorogo

GF Brommagymnasterna

Noha Levine

GF Brommagymnasterna

Rufus Isaksson

GF Brommagymnasterna

Tigran Olsson

GF Brommagymnasterna

Edward Schmidt

GF Örebro

Hugo Hallgren

GF Örebro

Jakob Nordenskjöld

GF Örebro

Louie Marlowe

GF Örebro

Oliver Axéder

GF Örebro

Olof Nilsson

GF Örebro

Theodor Engberg

GF Örebro

Valter Själin

GF Örebro

Winston Westin Bragd

GF Örebro

Leif Thor

Hammarbygymnasterna

Henry Fast Nylander

Hammarbygymnasterna

John Leach

Hammarbygymnasterna

Oskar Hallberg Rosenqvist

Hammarbygymnasterna

Winston De Almeida Ilonen

Hammarbygymnasterna

Tvåan

28 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Tvåan

Anmälningar för individuell tävling

Alexander Mouradian

GF Brommagymnasterna

Levan Chincharuli

GF Brommagymnasterna

Simon Danofsky

GF Brommagymnasterna

Thor Berglund

GF Brommagymnasterna

Adrian Malmgren

GF Örebro

Rasmus Lagerberg

GF Örebro

Viggo Jonsson

GF Örebro

Morris Tingdahl

GF Örebro

Elliot Mehle

GF Örebro

Sigge Sahrblom

GF Örebro

Vilmer Åhlstedt

GF Örebro

Folke Venner strand

GF Örebro

Arthur Tamilin

Hammarbygymnasterna

Lorens Bjerkeby

Hammarbygymnasterna

Linus Peschel

Hammarbygymnasterna

Viktor Sillgren Jubeck

Hammarbygymnasterna

Erik Hjervinge

Hammarbygymnasterna

Erik Thärnå

Hammarbygymnasterna

Samson Montemartillo

Hammarbygymnasterna

Jack Åkerström

Hammarbygymnasterna

Melker Åberg

KFUM Gymnastikavdelningar

Alex Lindgren

KFUM Gymnastikavdelningar

Gusten Strandell

KFUM Gymnastikavdelningar

Aelxander Kinch

KFUM Gymnastikavdelningar

Ebbot Küsel

KFUM Gymnastikavdelningar

Gustav Lundin

KFUM Gymnastikavdelningar

Alexander Stolpe

KFUM Gymnastikavdelningar

Ferdinand Grossman

KFUM Gymnastikavdelningar

Trean

4 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Trean

Anmälningar för individuell tävling

Valter Toverud

GF Brommagymnasterna

Jack Sjölinder

GF Brommagymnasterna

Seth Bjerkeby

Hammarbygymnasterna

Ted Carmody

Hammarbygymnasterna

Fyran

4 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Fyran

Anmälningar för individuell tävling

August Wadman

GF Brommagymnasterna

Pelle Petersson

Hammarbygymnasterna

Lorenzo Sevillä

Hammarbygymnasterna

Jakob Peschel

Hammarbygymnasterna

Öppet Program Fria åldrar

12 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Övriga tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Alexander Benyaminne

GF Brommagymnasterna

Alexander Shevchuk

GF Brommagymnasterna

David Brännfors

GF Brommagymnasterna

Morgan Löndqvist

Hammarbygymnasterna

Alvar Engström

KFUM Gymnastikavdelningar

Alberto Brandt

KFUM Gymnastikavdelningar

Ville Hedberg

KFUM Gymnastikavdelningar

Vincent Yokocihi Ericson

KFUM Gymnastikavdelningar

Adam Boström

KFUM Gymnastikavdelningar

Charlie Signer

KFUM Gymnastikavdelningar

Tilian Sonesson

KFUM Gymnastikavdelningar

Richard Norholm

KFUM Gymnastikavdelningar

Domare

16 st

Domare

Domare

Anmälningar för individuell tävling

Malin Toverud

GF Brommagymnasterna

Joar Adolfsson

GF Brommagymnasterna

Stellan Edfeldt

GF Brommagymnasterna

Roland Himberg

GF Brommagymnasterna

Jens Graner

GF Örebro

Albin Getzman

GF Örebro

Wilhelm Nilsson

GF Örebro

Elis Calais

GF Örebro

Helena Axelsson

GF Örebro

Fredrik Woxblom

Hammarbygymnasterna

Hugo Woxblom

Hammarbygymnasterna

Tina Peschel

Hammarbygymnasterna

Hektor Klingberg

KFUM Gymnastikavdelningar

Calle Holm

KFUM Gymnastikavdelningar

Elle Sköld Christiansen

KFUM Gymnastikavdelningar

Jacob Söderquist

KFUM Gymnastikavdelningar

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information