Stängd för anmälan

Sommarcupen

Startdatum
2024-06-02
Slutdatum
2024-06-02
Anmälan öppnar
2024-05-13
Sista anmälningsdatum
2024-05-27
Sista efteranmälningsdatum
2024-05-27
Status
Stängd för anmälan
Ort
KFUM Central
Genomförande geografiskt
Öst
Arrangörsförening
KFUM Gymnastikavdelningar
Ansvarig organisation
KFUM GA
Telefonnummer
0705853566
Disciplin
Manlig artistisk gymnastik (MAG)
Klasser
Ettan bas
Individuell tävling
Ettan bonus
Individuell tävling
Tvåan bas
Individuell tävling
Tvåan bonus
Individuell tävling
Domare
Individuell tävling
Tävlingsinfo
Praktisk information Plats: KFUM Central Rosengatan 1, Stockholm T-bana: Rådmansgatan (uppgång Tegnergatan) Datum: Söndag den 2 Juni 2024 Tider Förträning 09.15-10.45 (från 9.45 startar uppvärmning på redskap) Domarmöte 10.30-10.50 Defilering 10.55 Tävling 11.00-13.30 Prisutdelning 13.30-14.00 Frågor Vid frågor vänligen kontakta Rickard ”Mulle” Gustafsson Mobil: 0705853566  

Ettan bas

10 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Ettan

Anmälningar för individuell tävling

Gussar Ullberg

Västerås GF

Ludvig Welander

Västerås GF

Aser Walid Mostafa

GF Brommagymnasterna

Cornelius Högberg Baraka

GF Brommagymnasterna

Kosmos Makariadis

GF Brommagymnasterna

Ralph Isakson

GF Brommagymnasterna

Louie Marlowe

GF Örebro

Valter Sjölin

GF Örebro

Edward Schmidt

GF Örebro

Olof Nilsson

GF Örebro

Ettan bonus

12 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Ettan

Anmälningar för individuell tävling

Tage Cederberg

Västerås GF

Danji Fredell

Västerås GF

Loke Ahlén

Västerås GF

Viktor Backström

Västerås GF

Hugo Dorogi

GF Brommagymnasterna

Rufus Isakson

GF Brommagymnasterna

Leif Thor

Hammarbygymnasterna

Henry Fast Nylander

Hammarbygymnasterna

John Leach

Hammarbygymnasterna

Oskar Hallberg Rosenqvist

Hammarbygymnasterna

Winston De Almeida Ilonen

Hammarbygymnasterna

Vilmer Åhlstedt

GF Örebro

Tvåan bas

5 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Tvåan

Anmälningar för individuell tävling

Axel Wadman

GF Brommagymnasterna

Noha Levine

GF Brommagymnasterna

Tigran Olsson

GF Brommagymnasterna

Jack Åkerström

Hammarbygymnasterna

Erik Thärnå

Hammarbygymnasterna

Tvåan bonus

6 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Tvåan

Anmälningar för individuell tävling

Simon Danofsky

GF Brommagymnasterna

Thor Berglund

GF Brommagymnasterna

Viktor Sillgren Jubeck

Hammarbygymnasterna

Samson Montemartillo

Hammarbygymnasterna

Erik Hjertvinge

Hammarbygymnasterna

Morris Tingdahl

GF Örebro

Domare

8 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Övriga tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

David Brännfors

GF Brommagymnasterna

Alexander Benyaminne

GF Brommagymnasterna

Joar Adolfsson

GF Brommagymnasterna

Eva Danofsky

GF Brommagymnasterna

Hugo Woxblom

Hammarbygymnasterna

Vincent Yokoichi Eriksson

Hammarbygymnasterna

Kim Wanström

Hammarbygymnasterna

Jens Graner

GF Örebro

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information