Stängd för anmälan

JSM & SM (SM-veckan)

Startdatum
2024-06-29
Slutdatum
2024-06-30
Anmälan öppnar
2024-01-11
Sista anmälningsdatum
2024-04-28
Sista efteranmälningsdatum
2024-05-26
Status
Stängd för anmälan
Ort
Västerås
Genomförande geografiskt
Mellansvenska
Arrangörsförening
Västerås Gymnastikförening
Ansvarig organisation
Svenska Gymnastikförbundet
Email ansvarig organisation
mag@gymnastik.se
Telefonnummer
021138494
Disciplin
Manlig artistisk gymnastik (MAG)
Klasser
JSM
Individuell tävling
SM
Individuell tävling

SM

22 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Ålder 18
CoP - senior

Anmälningar för individuell tävling

Jacob Söderqvist

KFUM GA

David Rumbutis

All Star Gymnastics GF

Marcus Stenberg

Lulegymnasterna

Olof Antti

Lulegymnasterna

Emil Espling

Lulegymnasterna

Joakim Lenberg

GK Motus-Salto

Luis Il-Sung Melander

GK Motus-Salto

Mattis Renman

Östersundsgymnasterna

Viggo Pekkari

Östersundsgymnasterna

Adam Benjaminsson

Alingsås IF GF

Marcus Göransson

Alingsås IF GF

Carl Strömö

Alingsås IF GF

Filip Lidbeck

Halmstad Frigymnaster

William Hyll

Halmstad Frigymnaster

Cristopher Juhlin

Göteborgs Turnförening

Lukas Houser

Hammarbygymnasterna

Adam Björs

Hammarbygymnasterna

William Sundell

Hammarbygymnasterna

Kim Wanström

Hammarbygymnasterna

Hugo Woxblom

Hammarbygymnasterna

Lukas Norin

Hammarbygymnasterna

Jacob Carlèn

GK Motus-Salto

JSM

28 st

Manlig artistisk gymnastik (MAG)

Ålder 13 - 18
CoP - junior

Anmälningar för individuell tävling

Kaspar Ericsson

Lulegymnasterna

Alexander Benjaminne

GF Brommagymnasterna

David Brännfors

GF Brommagymnasterna

Joar Adolfsson

GF Brommagymnasterna

Aleksandr Shevchuk

GF Brommagymnasterna

Melker Brinkfeldt

Umeå GF

Tristan Ernvin

GF Nikegymnasterna

Oskar Il-Sung Melander

GK Motus-Salto

Viggo Altarac

GK Motus-Salto

Theo Holmgren

GK Motus-Salto

Charlie Björsson

Alingsås IF GF

Simon Franke

Alingsås IF GF

Nils Bengtsson

Halmstad Frigymnaster

Wille Larsson

Halmstad Frigymnaster

Gusten Hyll

Halmstad Frigymnaster

Olle Bengtsson

Halmstad Frigymnaster

Alexander Sääf Mengrelli

Halmstad Frigymnaster

Alöi Aghazade

Halmstad Frigymnaster

Eskil Abrahamsson

Halmstad Frigymnaster

Ingmar Nordell

Göteborgs Turnförening

William Linden

Göteborgs Turnförening

Oliver Lewandowski

Hammarbygymnasterna

Melwin Nilsson

Hammarbygymnasterna

Danil Kazakov

Hammarbygymnasterna

Jasper Carminger

Hammarbygymnasterna

Jens Graner

GF Örebro

Wilhelm Nilsson

GF Örebro

Kasper Radkvist

Lulegymnasterna

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information