Stängd för anmälan

Sydstegen 1

Startdatum
2024-03-16
Slutdatum
2024-03-16
Anmälan öppnar
2024-01-13
Sista anmälningsdatum
2024-02-23
Sista efteranmälningsdatum
2024-02-23
Status
Stängd för anmälan
Ort
Älmhult
Genomförande geografiskt
Syd
Arrangörsförening
Älmhults GK
Ansvarig organisation
Gymnastikförbundet Syd
Email ansvarig organisation
syd@gymnastik.se
Telefonnummer
043120107
Discipliner
Rytmisk gymnastik (RG)Domare
Klasser
Individuella, Bedömning Sydstegen, Steg 1
Individuell tävling
Individuella, Bedömning Sydstegen, Steg 2
Individuell tävling
Individuella, Bedömning Sydstegen, Steg 3
Individuell tävling
Trupp Steg 1
Trupp
Trupp Steg 2
Trupp
Trupp Steg 3
Trupp
Individuella, Bedömning CoP, Steg 4
Individuell tävling
Individuella, Bedömning CoP, Junior BAS
Individuell tävling
Individuella, Bedömning CoP, Junior FIG
Individuell tävling
Individuella, Bedömning CoP, Senior BAS
Individuell tävling
Individuella, Bedömning CoP, Senior FIG
Individuell tävling
Duo/Trio/Trupp, Steg 4
Trupp
Duo/Trio/Trupp, Junior DT
Trupp
Duo/Trio/Trupp, Junior Trupp
Trupp
Duo/Trio/Trupp, Senior DT
Trupp
Duo/Trio/Trupp, Senior Trupp
Trupp
Domare
Individuell tävling

Individuella, Bedömning Sydstegen, Steg 1

19 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Region steg 1

Anmälningar för individuell tävling

Lovis Blomberg

Landskrona Kvinnliga GF

Merry Ebrahim

Landskrona Kvinnliga GF

Poppy Löwenthal

Landskrona Kvinnliga GF

Mollie Pilbäck

C4-Gymnasterna Kristianstad

Angelina Mijatovic

C4-Gymnasterna Kristianstad

Olivia Lenander

C4-Gymnasterna Kristianstad

Gülsüm Dagdeviren

C4-Gymnasterna Kristianstad

Hilda Akbar

C4-Gymnasterna Kristianstad

Makarim Hammood

C4-Gymnasterna Kristianstad

Molly Strandhagen

C4-Gymnasterna Kristianstad

Älva Block

C4-Gymnasterna Kristianstad

Lowa Månsson

C4-Gymnasterna Kristianstad

Lora Kadezabek

C4-Gymnasterna Kristianstad

Alexia Wahlqvist

Kalmarflickorna

Matilde Morelli

Kalmarflickorna

Noa Söderqvist

Älmhults Gymnastikklubb

Lily Vine

Älmhults Gymnastikklubb

Nora Vrba

Älmhults Gymnastikklubb

Maria Ivanov

Älmhults Gymnastikklubb

Individuella, Bedömning Sydstegen, Steg 2

19 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Region steg 2

Anmälningar för individuell tävling

Elvy Strandsjö

Landskrona Kvinnliga GF

Wilda Lundquist

Landskrona Kvinnliga GF

Cathaleya Lundin

Nevis Rytmiska GK

Filippa Rastbäck

Nevis Rytmiska GK

Alexandra Lantz

Nevis Rytmiska GK

Elin Edström

C4-Gymnasterna Kristianstad

Alicia Edström

C4-Gymnasterna Kristianstad

Rinesa Xhema

C4-Gymnasterna Kristianstad

Bella Fältman

C4-Gymnasterna Kristianstad

Isabelle Nilsson

C4-Gymnasterna Kristianstad

Tamara Salem

C4-Gymnasterna Kristianstad

Trish Holmberg

Kalmarflickorna

Märta Jansson

Kalmarflickorna

Rose Palwankar

Älmhults Gymnastikklubb

Ella Hagström Bonow

Älmhults Gymnastikklubb

Eva Popa

Älmhults Gymnastikklubb

Lily Hellstedt

Älmhults Gymnastikklubb

Ella Becirovic

Älmhults Gymnastikklubb

Mo Zhou

Älmhults Gymnastikklubb

Individuella, Bedömning CoP, Steg 4

12 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Region steg 4

Anmälningar för individuell tävling

Engla Gustavsson

Landskrona Kvinnliga GF

Azra Avdagic

Landskrona Kvinnliga GF

Daria Koroleva

Landskrona Kvinnliga GF

Blanka Strandsjö

Landskrona Kvinnliga GF

Alicia Christov

Nevis Rytmiska GK

Martina Nilsson

Nevis Rytmiska GK

Emma Clough

Nevis Rytmiska GK

Talin Khalose

C4-Gymnasterna Kristianstad

Elita Hasanaj

C4-Gymnasterna Kristianstad

Malea Ferens

C4-Gymnasterna Kristianstad

Marija Ramanauskaite

Älmhults Gymnastikklubb

Nemah Palmgren

Älmhults Gymnastikklubb

Individuella, Bedömning CoP, Junior FIG

2 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior
Klassinfo
Junior FIG 

Anmälningar för individuell tävling

Maiah Hantoft

Landskrona Kvinnliga GF

Maria Koroleva

Landskrona Kvinnliga GF

Individuella, Bedömning CoP, Senior BAS

4 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Senior
Klassinfo
Senior BAS 

Anmälningar för individuell tävling

Liusiya Koroleva

Landskrona Kvinnliga GF

Leonora Olsson

Nevis Rytmiska GK

Linnea Palmlund Gardell

C4-Gymnasterna Kristianstad

Hilda Andersson

C4-Gymnasterna Kristianstad

Domare

6 st

Domare

Domare

Anmälningar för individuell tävling

Meja Engdahl

Landskrona Kvinnliga GF

Jenny Engdahl

Landskrona Kvinnliga GF

Tyra Magdalena Rodriguez

Nevis Rytmiska GK

Petra Wallenberg

Nevis Rytmiska GK

Sarah Brandt

C4-Gymnasterna Kristianstad

Anna-Karin Sjögren Palwankar

Älmhults Gymnastikklubb

Individuella, Bedömning Sydstegen, Steg 3

13 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Region steg 3

Anmälningar för individuell tävling

Vera Bondarik

Nevis Rytmiska GK

Sofiia Skrypnichenko

Nevis Rytmiska GK

Viktoria Nilsson

Nevis Rytmiska GK

Agknesa Sulmina

Nevis Rytmiska GK

Tove Nilsson

Nevis Rytmiska GK

Alice Tiljander Alm

C4-Gymnasterna Kristianstad

Junie Billsten

C4-Gymnasterna Kristianstad

Lavinia Maria Balasa

C4-Gymnasterna Kristianstad

Mariam Kandil

C4-Gymnasterna Kristianstad

Sofija Malm

C4-Gymnasterna Kristianstad

Lovisa Nygren

Kalmarflickorna

Lona Wembling

Kalmarflickorna

Britta Alvunger

Kalmarflickorna

Individuella, Bedömning CoP, Junior BAS

9 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior
Klassinfo
Junior BAS 

Anmälningar för individuell tävling

Arina Pleskach

Nevis Rytmiska GK

Alice Landin

Nevis Rytmiska GK

Lilly Hendar

Nevis Rytmiska GK

Ebba Rosberg Wall

Nevis Rytmiska GK

Maja Kaltak

C4-Gymnasterna Kristianstad

Yara Sinjab

C4-Gymnasterna Kristianstad

Uliana Khodzynka

C4-Gymnasterna Kristianstad

Tilde Martinsson

C4-Gymnasterna Kristianstad

Natalie Gustafsson

Kalmarflickorna

Individuella, Bedömning CoP, Senior FIG

1 st

Rytmisk gymnastik (RG)

Senior
Klassinfo
Senior FIG 

Anmälningar för individuell tävling

Melanie Christov

Nevis Rytmiska GK

Duo/Trio/Trupp, Steg 4

1 trupper

Rytmisk gymnastik (RG)

Region steg 4

Anmälningar för trupp

Nevis Rytmiska GK

Viktoria & Agknesa

Duo/Trio/Trupp, Junior DT

4 trupper

Rytmisk gymnastik (RG)

Junior
Klassinfo
Junior DT 

Anmälningar för trupp

Nevis Rytmiska GK

Alice & Tove

Nevis Rytmiska GK

Ebba & Lilly

Nevis Rytmiska GK

Emma & Martina

C4-Gymnasterna Kristianstad

Malea & Nellie

Duo/Trio/Trupp, Senior DT

1 trupper

Rytmisk gymnastik (RG)

Senior
Klassinfo
Senior DT 

Anmälningar för trupp

C4-Gymnasterna Kristianstad

Maja & Yara

Trupp Steg 1

2 trupper

Rytmisk gymnastik (RG)

Region steg 2

Anmälningar för trupp

C4-Gymnasterna Kristianstad

Trupp rosa

C4-Gymnasterna Kristianstad

Trupp gul

Trupp Steg 3

2 trupper

Rytmisk gymnastik (RG)

Region steg 3

Anmälningar för trupp

Kalmarflickorna

lag 1

Älmhults Gymnastikklubb

lag 1

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information