Stängd för anmälan

Levo Cup (Svenska Cupen 2)

Startdatum
2024-04-20
Slutdatum
2024-04-21
Anmälan öppnar
2023-12-20
Sista anmälningsdatum
2024-03-24
Sista efteranmälningsdatum
2024-04-14
Status
Stängd för anmälan
Ort
Lidköping
Genomförande geografiskt
Väst
Arrangörsförening
Trampolinklubben Levo
Ansvarig organisation
Svenska Gymnastikförbundet
Discipliner
Trampolin och DMTDomare
Klasser
Trampolin klass 1 Dam 15 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 2 Flickor 13 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 3 Flickor 11 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 1 Herr 15 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 2 Pojkar 13 år och äldre
Individuell tävling
Trampolin klass 3 Pojkar 11 år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 1 Dam 13 år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 2 Flickor 11 år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 1 Herr 13 år och äldre
Individuell tävling
DMT klass 2 Pojkar 11 år och äldre
Individuell tävling
Synkron Klass 1 Dam 15 år och äldre
Lag av individer
Synkron Klass 2 Flickor 13 år och äldre
Lag av individer
Synkron Klass 1 Herr 15 år och äldre
Lag av individer
Synkron Klass 2 Pojkar 13 år och äldre
Lag av individer
Domare
Individuell tävling

Trampolin klass 1 Dam 15 år och äldre

7 st

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Lina Sjöberg

Uppsala GF

Alva Lemoine

Uppsala GF

Hilma Pettersson

Västra Frölunda GK

Sofia Redman

TK Levo

Linn Bohlinder

Upplands Väsby GK

Tilda Berg

Klippans GK

Tuva Stjärnborg

Klippans GK

Trampolin klass 2 Flickor 13 år och äldre

12 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Kajsa Nordesjö

Uppsala GF

Thea Adelqvist

Åstorps GF

Matilda Andersson

Västra Frölunda GK

Emma Steffnsen

Västra Frölunda GK

Alicia Henning

Sjövalla FK

Lucia Nordström

Sjövalla FK

Moa Torstensson

FK Tor

Maja Nilsson

FK Tor

Matilda Johansson

GK Frivolten

Hannah Elvin

Klippans GK

Vanessa Lundvall

Klippans GK

Natalie Strinnemark

Klippans GK

Trampolin klass 3 Flickor 11 år och äldre

26 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Linnea Cederholm

Uppsala GF

Scarlet skogvard

Uppsala GF

Ella Bergvall

Uppsala GF

Jayla Johansson

Åstorps GF

Saga Ax Lavehall

Västra Frölunda GK

Emmy Kaplar

Västra Frölunda GK

Souki Dahlberg Fenn

Västra Frölunda GK

Rosa Dalum

Västra Frölunda GK

Eira Innala Persson

Västra Frölunda GK

Hanna Rauch

Västra Frölunda GK

Molly von Heideman

Västra Frölunda GK

Alma Johansson

TK Levo

Elsa Nyberg

TK Levo

Agnes Billvén Edhammer

TK Levo

Maureen Fredriks

Hammarbygymnasterna

Agnes Thimgren (Struken)

Upplands Väsby GK

Ofelia Ryning

FK Tor

Selma Påhlstorp Olsson

FK Tor

Linnea Malmros

FK Tor

Clara Samuelsson

GK Frivolten

Freja Wiberg Fagrell

GK Frivolten

Isabella Mannix (Struken)

GK Frivolten

Tina Lundgren

GK Frivolten

Moa Fransson

GK Frivolten

Stefanie Karlsson

GK Frivolten

Melizza Nilsson

Klippans GK

Trampolin klass 2 Pojkar 13 år och äldre

9 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Liam Hoppstadius

Uppsala GF

Rasmus Peterson

Västra Frölunda GK

Anton Milefors

Västra Frölunda GK

Oskar Thelander

Västra Frölunda GK

Isak Oldin

TK Levo

Noa Selander

Hammarbygymnasterna

Hugo Fjelkner

Sjövalla FK

Ville Hedberg

Upplands Väsby GK

Pontus Hedén

FK Tor

Trampolin klass 3 Pojkar 11 år och äldre

19 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Edvin Lindeberg

Uppsala GF

Wilmer Nordesjö

Uppsala GF

Hugo Torby

Uppsala GF

Simon Andersson

Västra Frölunda GK

Emil Ax Lavehall

Västra Frölunda GK

Hugo Björnberg

Västra Frölunda GK

Viggo Olofsson

TK Levo

Erik Andersson

TK Levo

Vilgot Åhlin

TK Levo

Eskil Oldin

TK Levo

Axel Olausson

Sjövalla FK

Charlie Fjellström

Sjövalla FK

Emil Bengtsson

Upplands Väsby GK

Edward Lillieroth

Upplands Väsby GK

Ali Kathem

Upplands Väsby GK

Kasper Andersson

FK Tor

Milo Rosander Paulsson

FK Tor

Isak Sköld

Klippans GK

Wille Möller

Klippans GK

DMT klass 2 Flickor 11 år och äldre

18 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Kajsa Nordesjö

Uppsala GF

Scarlet Skogvard

Uppsala GF

Ella Bergvall

Uppsala GF

Linnea Cederholm

Uppsala GF

Emma Steffensen

Västra Frölunda GK

Hanna Rauch

Västra Frölunda GK

Eira

Västra Frölunda GK

Saga Ax Lavehall

Västra Frölunda GK

Alma Johansson

TK Levo

Elsa Nyberg

TK Levo

Agnes Billvén Edhammer

TK Levo

Lucia Nordström

Sjövalla FK

Linnea Malmros

FK Tor

Clara Samuelsson

GK Frivolten

Freja Wiberg Fagrell

GK Frivolten

Hannah Elvin

Klippans GK

Vanessa Lundvall

Klippans GK

Natalie Strinnemark

Klippans GK

DMT klass 1 Herr 13 år och äldre

9 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Gustav Tingelöf

Uppsala GF

Adrian Lindh

Uppsala GF

Liam Hoppstadius

Uppsala GF

Oskar Thelander

Västra Frölunda GK

Rasmus Peterson

Västra Frölunda GK

Malte Drougge

TK Levo

Noa Selander

Hammarbygymnasterna

Noel Sjöström

Upplands Väsby GK

Jacob Carlén

Östra Torp GF

Synkron Klass 1 Dam 15 år och äldre

3 lag

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Lina Sjöberg

Alva Lemoine

Uppsala GF

Hilma Pettersson

Linn Bohlinder

Västra Frölunda GK

Sofia Redman

Tilda Berg

TK Levo

Synkron Klass 2 Flickor 13 år och äldre

11 lag

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Kajsa Nordesjö

Linnea Cederholm

Uppsala GF

Scarlet Skogvard

Ella Bergvall

Uppsala GF

Matilda Andersson

Emma Steffensen

Västra Frölunda GK

Saga Ax Lavenhall

Eira Innala Persson

Västra Frölunda GK

Elsa Nyberg

Alma Johansson

TK Levo

Alicia Henning

Lucia Nordström

Sjövalla FK

Moa Torstensson

Maja Nilsson

FK Tor

Anna Nilsson

Freja Persson

FK Tor

Matilda Johansson

Moa Fransson

GK Frivolten

Freja Wiberg Fagrell

Clara Samuelsson

GK Frivolten

Hannah Elvin

Vanessa lundvall

Klippans GK

Trampolin klass 1 Herr 15 år och äldre

9 st

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Adrian Lindh

Uppsala GF

Linus von Heideman

Västra Frölunda GK

Niklas von Heideman

Västra Frölunda GK

Vilhelm Billvén Edhammer

TK Levo

Malte Drougge

TK Levo

Oscar Smith

TK Levo

Lucas Kjellen

TK Levo

Jonas Nordfors

Upplands Väsby GK

Noel Sjöström

Upplands Väsby GK

Synkron Klass 2 Pojkar 13 år och äldre

7 lag

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Hugo Torby

Wilmer Nordesjö

Uppsala GF

Simon Andersson

Hugo Björnberg

Västra Frölunda GK

Vilgot Åhlin

Viggo Olofsson

TK Levo

Emil Bengtsson

Edwin Lindeberg

Upplands Väsby GK

Pontus Hedén

Milo Rosander Paulsson

FK Tor

Isak Sköld

Wille Möller

Klippans GK

Anton Milefors

Rasmus Peterson

Västra Frölunda GK

DMT klass 2 Pojkar 11 år och äldre

18 st

Trampolin och DMT

Ålder 11
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Wilmer Nordesjö

Uppsala GF

Hugo Torby

Uppsala GF

Simon Andersson

Västra Frölunda GK

Emil Ax Lavehall

Västra Frölunda GK

Hugo Björnberg

Västra Frölunda GK

Isak Oldin

TK Levo

Erik Andersson

TK Levo

Viggo Olofsson

TK Levo

Vilgot Åhlin

TK Levo

Ture Niva

Hammarbygymnasterna

Charlie Fjellström

Sjövalla FK

Emil Bengtsson

Upplands Väsby GK

Edward Lilljeroth

Upplands Väsby GK

Ville Hedberg

Upplands Väsby GK

Milo Rosander Paulsson

FK Tor

Isak Sköld

Klippans GK

Wille Möller

Klippans GK

Ali Kathem

Upplands Väsby GK

Domare

17 st

Domare

Domare

Anmälningar för individuell tävling

Ulf Andersson

Uppsala GF

Ida Hedström

Uppsala GF

Maja Schibrach

Åstorps GF

Mats Göransson

Västra Frölunda GK

Johan Andersson

Västra Frölunda GK

Paul Andersson

Västra Frölunda GK

Calle Arthursson

TK Levo

Anna Redman

TK Levo

Joris Schaltegger

Hammarbygymnasterna

Anna Henning

Sjövalla FK

Alva Nyberg

Upplands Väsby GK

Anna från FK Tor

Upplands Väsby GK

Emma Sonmark

FK Tor

Anna Nilsson

FK Tor

Adam Dahlstedt

FK Tor

Alex Frejemark

GK Frivolten

Cecilia Nilsson

Klippans GK

DMT klass 1 Dam 13 år och äldre

5 st

Trampolin och DMT

Ålder 13
Nationella tävlingar

Anmälningar för individuell tävling

Matilda Andersson

Västra Frölunda GK

Linn Bohlinder

Upplands Väsby GK

Maja Nilsson

FK Tor

Tilda Berg

Klippans GK

Tuva Stjärnborg

Klippans GK

Synkron Klass 1 Herr 15 år och äldre

4 lag

Trampolin och DMT

Ålder 15
Nationella tävlingar

Anmälningar för lag av individer

Oskar Thelander

Hugo Fjelkner

Västra Frölunda GK

Malte Drougge

Isak Oldin

TK Levo

Jonas Nordfors

Oscar Smith

Upplands Väsby GK

Noel Sjöström

Liam Hoppstadius

Upplands Väsby GK

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information