Öppen för anmälan

Startdatum
2024-05-18
Slutdatum
2024-05-19
Anmälan öppnar
2024-04-01
Sista anmälningsdatum
2024-04-21
Sista efteranmälningsdatum
2024-04-28
Status
Öppen för anmälan
Ort
Umeå
Genomförande geografiskt
Norr
Arrangörsförening
Umeå Gymnastikförening
Ansvarig organisation
Gymnastikförbundet Norr
Email ansvarig organisation
norr@gymnastik.se
Telefonnummer
090123919
Discipliner
Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)Domare
Klasser
Steg 1
Individuell tävling
Steg 2
Individuell tävling
Steg 3
Individuell tävling
Steg 4
Individuell tävling
Steg 5
Individuell tävling
Steg 6
Individuell tävling
Steg 7
Individuell tävling
Steg 8
Individuell tävling
Steg 9
Individuell tävling
Steg 10
Individuell tävling
Klubbpokalen
Individuell tävling
Regionspokalen
Individuell tävling
Rikspokalen
Individuell tävling
Domare, steg 1
Individuell tävling
Domare, steg 2
Individuell tävling
Domare, steg 3
Individuell tävling
Tävlingsinfo
Steg 1-10, klubbpokalen, regionspokalen samt rikspokalen.  Visa mer

Steg 3

25 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Steg 3

Anmälningar för individuell tävling

Saga Bergman

GK Norra Norden

Lisa Lindstedt

GK Norra Norden

Aili Tornéus

GK Norra Norden

Moa Bobbysdotter

GK Norra Norden

Liliana Blind

GK Norra Norden

Alice Gunillasson

GK Norra Norden

Meja Mäkelä

GK Norra Norden

Inez Wennström

GK Norra Norden

Isabella Kapraali

GK Norra Norden

Alvine Naarttijärvi

GK Norra Norden

Julie Modig

GK Norra Norden

Selma Fjällbjörn

GK Norra Norden

Meya Orava

GK Norra Norden

Thilde Monlund

GK Norra Norden

Lilly Krutrök

GK Norra Norden

Isabell Stenberg

GK Norra Norden

Miraana Grusmark

Malmbergets Allmänna IF

Siri Lundqvist

Malmbergets Allmänna IF

Zoé Spiral

Malmbergets Allmänna IF

Ina Bjuhr

IFK Arvidsjaur GK

Jolie Renberg

IFK Arvidsjaur GK

Sigrid Hedborg

IFK Arvidsjaur GK

Agnes Lundstig

IFK Arvidsjaur GK

Kristall Lange

IFK Arvidsjaur GK

Kare-Áili Skoglund

IFK Arvidsjaur GK

Steg 4

16 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Steg 4

Anmälningar för individuell tävling

Tienne Sohlin

GK Norra Norden

Hilma Niva

GK Norra Norden

Mejja Niva

GK Norra Norden

Elma Björklund

GK Norra Norden

Alice Berling

GK Norra Norden

Kajsa Björnström

GK Norra Norden

Wilma Utsi Palomäki

GK Norra Norden

Majken Abrahamsson Skinnarmo

GK Norra Norden

Winja Torneus

GK Norra Norden

Joline Edström

GK Norra Norden

Nova Rudegran

Malmbergets Allmänna IF

Lykke Landström

Malmbergets Allmänna IF

Olivia Kult

Malmbergets Allmänna IF

Ida Malm

IFK Arvidsjaur GK

Siri Nilsson

IFK Arvidsjaur GK

Greta Vesterberg

IFK Arvidsjaur GK

Steg 5

15 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Steg 5

Anmälningar för individuell tävling

Klara A-J Savela

GK Norra Norden

Ariel Lundbäck

GK Norra Norden

Jasmine Lantto

GK Norra Norden

Åsa Tanhua

GK Norra Norden

Lova-Li Henriksson

GK Norra Norden

Olivia Röström Jansson

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Elina Larsson

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Inez Forsman

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Siri Falksund Pittja

Malmbergets Allmänna IF

Hedda Siverhall Sompio

Malmbergets Allmänna IF

Tindra Johansson

Malmbergets Allmänna IF

Vilde Tjikkom

Malmbergets Allmänna IF

Katja Omma Simma

Malmbergets Allmänna IF

Judith Siverhall Sompio

Malmbergets Allmänna IF

Novalie Jonsson

IFK Arvidsjaur GK

Klubbpokalen

13 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Klubbpokalen

Anmälningar för individuell tävling

Tienne Sohlin

GK Norra Norden

Alice Berling

GK Norra Norden

Kajsa Björnström

GK Norra Norden

Mejja Niva

GK Norra Norden

Hilma Niva

GK Norra Norden

Klara A-J Savela

GK Norra Norden

Wilma Utsi-Palomäki

GK Norra Norden

Ariel Lundbäck

GK Norra Norden

Jasmine Lantto

GK Norra Norden

Åsa Tanhua

GK Norra Norden

Joline Edström

GK Norra Norden

Lova-Li Henriksson

GK Norra Norden

Linnea Järnankar

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Domare, steg 1

11 st

Domare

Domare
Klassinfo
En domare anmäls per påbörjat 6-tal gymnaster.  

Anmälningar för individuell tävling

Jenny Palomäki

GK Norra Norden

Nikita Bergman

GK Norra Norden

Mona Tjäder

GK Norra Norden

Maria Lundbäck

GK Norra Norden

Erica Gunillasson

GK Norra Norden

Kristin Widmark Engebro

Malmbergets Allmänna IF

Hanna Falksund

Malmbergets Allmänna IF

Robert Lundqvist

Malmbergets Allmänna IF

Lisa Spiral

Malmbergets Allmänna IF

Anna Renberg

IFK Arvidsjaur GK

Emma Reinholdsson (steg 2 domare men dömer både 1-4 samt 5&6)

IFK Arvidsjaur GK

Domare, steg 2

5 st

Domare

Domare
Klassinfo
En domare anmäls per påbörjat 4-tal gymnaster.  

Anmälningar för individuell tävling

Maria Tanhua (steg 5-6 + pokalen)

GK Norra Norden

Maria Lundbäck (pokalen)

GK Norra Norden

Zara Svensson ( steg 5-6)

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Sara Omma Simma

Malmbergets Allmänna IF

Emma Reinholdsson

IFK Arvidsjaur GK

Domare, steg 3

4 st

Domare

Domare
Klassinfo
En domare anmäls per påbörjat 4-tal gymnaster.  

Anmälningar för individuell tävling

Nikita Bergman (steg 5-6 +pokalen)

GK Norra Norden

Zara Svensson (Pokalen)

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Meya Lindgren Olsson (Steg 5-6)

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Agneta Nyman (Pokalenserierna)

IFK Arvidsjaur GK

Steg 6

6 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Steg 6

Anmälningar för individuell tävling

Alma Olsson

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Emma Larsson

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Nilah Olsson

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Molly Kronlund

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Bianca Melin Liedegren

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Moa Landstedt

IFK Arvidsjaur GK

Rikspokalen

2 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Rikspokalen

Anmälningar för individuell tävling

Saga Nordström

Sundsvallsgymnasterna Jaktfalken GK

Elvira Stenlund

IFK Arvidsjaur GK

Steg 1

3 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Steg 1

Anmälningar för individuell tävling

Alicia Rynbäck

Malmbergets Allmänna IF

Lea Keinström

Malmbergets Allmänna IF

Millie Halvardsson

IFK Arvidsjaur GK

Steg 2

10 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Steg 2

Anmälningar för individuell tävling

Elsa Kuoljok

Malmbergets Allmänna IF

Hanna Rydbjörk

Malmbergets Allmänna IF

Liv Eriksson

Malmbergets Allmänna IF

Melina Åhl-Lindenhall

Malmbergets Allmänna IF

Meja Turdell Poovi

Malmbergets Allmänna IF

Nellie Sannelind Falk

Malmbergets Allmänna IF

Márge Pittja

Malmbergets Allmänna IF

Astrid Siverhall Sompio

Malmbergets Allmänna IF

Sally Högdal

IFK Arvidsjaur GK

Milla Grubbström Hedberg

IFK Arvidsjaur GK

Steg 7

1 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Steg 7

Anmälningar för individuell tävling

Elvira Stenlund

IFK Arvidsjaur GK

Regionspokalen

1 st

Kvinnlig artistisk gymnastik (KvAG)

Regionspokalen

Anmälningar för individuell tävling

Moa Landstedt

IFK Arvidsjaur GK

På tavlingsanmalan.gymnastik.se använder vi endast kakor som är nödvändiga för att webbplatsen ska fungera bra för dig. Genom att fortsätta surfa på den här sidan godkänner du vår användning av cookies.

Mer information